Moje přesvědčení

Kdo jsem?

Jsem člověk jako vy. Respektuji jedinečnost každého z nás. Každý umíme něco. Já umím naslouchat, na to mne připravilo vzdělání v sociální práci. Umím zhodnotit situaci a vyvodit z ní závěry, to jsem si odnesla ze studia veřejné politiky. Umím používat potraviny tak, aby jejich užívání vedlo ke zlepšování zdraví, to mne naučil život a završil to akreditovaný kurz poradce pro výživu.

Jak pracuji? Aneb co budete jíst?

Zaměřuji se na individuální potřeby každého klienta. Nebudu Vás nutit jíst jídla, která Vám nechutnají, protože jídlo by mělo být zároveň požitkem. Budu se Vás však snažit inspirovat a doporučím Vám vhodnější potraviny, případně upravíme jídlo na množství, které pro Vás bude vhodné.

Moje filozofie

Lidské tělo a psychika jsou velmi složité. V těle se odehrává spousta dějů, z nichž některé již popsat umíme, na jiné vědci teprve přichází a další se objeví časem. Ve výživě se často doporučuje to, na co se aktuálně přišlo a za pár let bývá vše jinak. Věřím, že existují obecné principy výživy, avšak měly by být zaměřeny na potřeby každého jedince. Naše těla nejsou stejná. A pokud je máme správně nastavena, umí si sama říct, co potřebují. V dnešní uspěchané „instantní“ době jsou ale naše těla zmatena. Je potřeba vrátit se k přirozenému, vrátit se k sobě. A s tím Vám mohu pomoci.